Kurumsal

Uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı ve başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyor ve sadece bu amaçla çalışıyoruz. Başarının ayrıntıda gizli olduğunu biliyoruz ve başladığımız her işi kendi işimiz gibi görerek, tüm projelerimizde son derece titiz çalışarak hiç bir ayrıntıyı kaçırmamaya gayret gösteriyoruz.

01

DİJİTAL STRATEJİ VE KEŞİF

Tasarıma başlamadan önce markaların genel hedef kitlesini belirlememiz gerekiyor. Daha sonra bu hedef kitlenin kullanıcı alışkanlıklarına göre tasarım çiziyoruz.

02

TASARIM, İLK YAKLAŞIM

İlk izlenimin her şey olduğuna inanıyoruz. Ziyaretçileri görsel olarak çarpıcı,yenilikçi, akıllı ama sade ve aradıklarını hızla bulabilecekleri bir tasarımla etkilemeyi seviyoruz.

03

YAZILIM, PANEL KOLAYLIĞI

İşiniz çok ve sitenizde bir güncelleme için yönetim panelinde kaybolmak istemediğinizi biliyoruz. Size dünyanın en kolay ve en iyi yönetim paneli olan WordPress'i sunuyoruz.

04

TEST AŞAMASI

Projenizi yayına almadan önce tüm yönleriyle test etmek Kreatif Ajans için bir kalite standartıdır. Bu testler tüm tarayıcılarda uyumluluk testi, mobil uyumluluk testi vb. aşamaları kapsar.

05

ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmış projeler, iş süreçleri ve dijital iş akışlarını basitleştiren çözümler sunuyoruz.

Projeniz mi Var?